התבור – ללא אלכוהול

מיוצרת ברובה מחיטה מקומית תוך הקפדה על שימוש ברכיבים טבעיים בלבד הכוללים ארומת קליפות תפוז, כשות למרירות קלה ושמרים המהווים מרכיב משמעותי בטעמה העשיר. ללא אלכוהול.

התבור – חיטה

מיוצרת ברובה מחיטה מקומית תוך הקפדה על שימוש ברכיבים טבעיים בלבד הכוללים ארומת קליפות תפוז, כשות למרירות קלה ושמרים המהווים מרכיב משמעותי בטעמה העשיר. 5.2% אלכוהול.

התבור – פייל אייל

בירה קלילה ומאופיינת במרירות עדינה מפרחי הכשות. בעלת צבע אדמדם ענברי המשלים את החוויה עם טעמים קרמלים מתקתקים שמקורם בתערובת לתתים עשירה ומיוחדת. 5% אלכוהול.

התבור – טריפל

אייל חזקה מאוד בצבע זהוב בסגנון בירת מנזרים בלגית . "טריפל" מרמז על שימוש בכמות משולשת של חומרי גלם. טריפל תבור משלבת סיומת יבשה עם מתיקות לתתים וטעם עוקצני ופירותי המסווה את רמת האלכוהול הגבוהה. 10% אלכוהול.

התבור – דאבל

פרשנות גלילית לבירת מנזרים בלגית אשר בה באופן מסורתי השתמשו בכמות כפולה של חומרי גלם.  דבּל תבור מאופיינת במרירות מפרחי הכשות וטעמים קרמלים מתקתקים שמקורם בתערובת הלתתים המיוחדת לה.  כל זאת...עם אחוז אלכוהול גבוה שלא מורגש. 7% אלכוהול.

התבור – כהה

בירה שחורה המאופיינת בטעמי לתת קלוי עם מרירות עדינה וגוף בינוני.  בעלת מתיקות קלה ורמיזות קפה המשלימות את החוויה. 5% אלכוהול.