בירות מהעולם
שטיגל

שטיגל

יבוא והפצה: פרוטרי

מבשלה אוסטרית מהעיר זלצבורגג שהוקמה ב 1492. שטיגל היא מבשלה משפחתית השמה דגש על הנאמנות למסורת ולתרבות הבירה האוסטרית, והיא מהמבשלות הבודדות באוסטריה הנמצאת בבעלות פרטית, כבר דורות רבים. שטיגל מייצרת בירות בסגנונות גרמניים קלאסיים - בירות הנמכרות בכל רחבי העולם.

שטיגל – קולומבוס

בירה בהירה וקלה בסגנון פייל אייל אמריקאי. רמת מרירות נמוכה, ראש קצף לבן, ארומות וטעמים פירותיים והדריים בזכות זני הכשות המיוחדים שלה. 4.7% אלכוהול.

שטיגל – ספורט

שטיגל היא נותנת החסות הבולטת ביותר לעולם הסקי באוסטריה וכן - לתחומי ספורט נוספים. כחלק ממחוייבותה לנושא, הוציאה המבשלה בירת חיטה קלאסית המיועדת לצריכה גם בזמן אימונים ותחרויות. זוהי בירת חיטה בסגנון גרמני - בירה בהירה ומעוננת, קלה ונעימה לשתיה עם 0% אלכוהול.

שטיגל – גולדבראו

בירת לאגר בהירה, צלולה וקלה בסגנון פילזנר. הגולדבראו היא בירה יבשה, עם מרירות מאופקת וארומות פרחוניות עדינות האופייניות לסגנון. 4.9% אלכוהול.

שטיגל – וויס

בירת חיטה קלאסית בסגנון גרמני, הפופולרי כל כך בישראל. בירה מעוננת בצבע זהוב-בהיר, עם תזכורות טעם עדינות של פירות. 5.1% אלכוהול.

שטיגל – רדלר

משקה ייחודי, המשלב בירה ומיץ אשכוליות טבעי. הרדלר שייך לקבוצת משקאות מבוססי בירה ופירות, הפופולריים מאוד באירופה. רדלר הוא משקה מרענן, עם ארומות וטעמי אשכוליות המתאים למי שרוצה לנוח לרגע מטעמי הבירה הרגילים. 2% אלכוהול.