בירות מהעולם
רוג

רוג

יבוא והפצה: פרוטרי

באוקטובר 1988 מתחיל הסיפור של המבשלה, עם הקמה של ברו-פאב קטן בעירה אשלנד שבאורגון. 60 מקומות ישיבה ומבשלונת במרתף היוו הגשמת חלום עבור המקימים, אך במהרה הבינו שהביקוש גדול מלהכיל את ההיצע ותוך חודשים ספורים החלו לחפש מקום להקמת סניף נוסף. במאי 1989 זה...קרא עוד >

רוג – דד גאי אייל

בירת הדגל של המבשלה איתה היא פרצה את רוב הגבולות. מוגדרת כבירה בסגנון בוק אך מיוצרת כבירת אייל שעוברת תסיסה קרה יחסית כדי לתת לה אופי "לאגרי". מאלטית ועשירה אם כי נעימה ולא כבדה. 6.9% אלכוהול.

רוג – אמריקן אמבר אייל

אחת משתי הבירות המקוריות של המבשלה עוד מימיה כברו-פאב. אמבר אייל אמריקאי קלאסי שהיה סגנון הבירה הנפוץ ביותר דאז בארה"ב, לפני תחילת טירוף ה- IPA. מאוזנת מאוד עם מתיקות בהתחלה וסיומת מרירה בסוף. 5.5% אלכוהול.

רוג – הייזלנט בראון נקטר

אחת הבירות המיוחדות ביותר של רוג. מבוססת על סגנון האייל החום האנגלי, בתוספת תמצית טעם וריח טבעית של אגוזי הלוז שגדלים במטעים של המבשלה. שונה, יוצא דופן ומסקרן. 5.6% אלכוהול.

רוג – מוקה פורטר

אייל כהה ושוקולדי, עם ארומות וטעמי קפה בולטים ונעימים. מיוצרת משילוב של לתתים קלויים מיוחדים שאחראים על ריחות וטעמים אלו. 5.6% אלכוהול.

רוג – 7 הופ IPA

גרסה עוצמתית של IPA המכילה (כפי ששמה מרמז) את כל שבעת זני הכשות שגדלים בחווה של רוג. 90 IBU (יחידות מרירות), ארומות וטעמים בולטים של כשות פירותי, סיומת ארוכה ותחושה ירוקה. 8.1% אלכוהול.