בירות מהעולם
קופרס

קופרס

יבוא והפצה: יד עסקים

מבשלת קופר'ס הוקמה באדלייד שבדרום אוסטרליה בשנת 1862 על ידי תומאס קופר. תומאס קופר הורה בצוואתו לבניו להמשיך את דרכו, ואכן שישה דורות שמרו על המסורת וכיום זו המבשלה היחידה באוסטרליה בבעלות משפחתית מקומית. למבשלה מגוון קיים של 10 בירות שונות והיא ידועה בזכות...קרא עוד >

קופרס – פייל אייל

בעלת אופי צעיר, מעוננת, צבעה זהוב עמוק ולראשה קצף עשיר. טעמיה פירותיים ופרחוניים עם גוון של דשא רענן ומחביאים ביניהם את המאלטיות האופיינית לסגנון. הסיומת יבשה מעט ומרירה. 4.5% אלכוהול.

קופרס – ספרקלינג אייל

מבושלת בטמפרטורות גבוהות יחסית ומועשרת בשמרים פעילים טרם הביקבוק בתהליך המונע כניסת חמצן. מאפיינים אלו מקנים לבירה עננות, טעמים פירותיים ופרחוניים מובהקים ומתקתקים מעט וסיומת מאוזנת ופריכה המזכירה אדמה רעננה. את אלו מלווה בעבוע מרשים וראש קצף עדין. 5.8% אלכוהול.

קופרס – אקסטרה סטאוט

טרם הביקבוק מעשירים את הבירה בשמרים פעילים המעניקים לה עננות ומרקם קטיפתי. טעמי השוקולד, הקפה והטבק האופייניים מחביאים בתוכם ארומה של פירות יער, עץ מעושן וליקריץ'. אופייה של הבירה והסיומת המרירה מהמאלט הקלוי ומהכשות הופכים אותה מלווה נאה למנות מן הים, בשרים ורוב סגנונות הקינוח. 6.3% אלכוהול.