בירות מהעולם
פטרוס

פטרוס

יבוא והפצה: פרוטרי

מבשלת דה ברבנדר הוקמה בסוף המאה ה-19 על ידי אדולף דה-ברבנדר. מהקמתה, מתמקדת ומתמחה המבשלה בייצור בירות מסורתיות, ממשפחת הבירות החמוצות (סאוור בירס). בירות ייחודיות אלו מותססות בתסיסה טבעית ומיושנות בחביות עץ, המעניקות להן רבדים עמוקים ומגוונים של טעמים, הבירות הללו הן הבסיס גם...קרא עוד >

פטרוס – פסיפלורה

תהיה זמינה בישראל בתערוכת בירס 2019 בלבד! מבוססת על הבירה החמוצה המיושנת של המבשלה, אליה מתווסף בשלבי היישון האחרונים, מיץ פסיפלורה טבעי. החיבור בין החמיצות והארומות של הבירה המיושנת, עם החמצמצות הפירותית של הפסיפלורה, מצליח לייצר בירה מורכבת מאוד, מאוזנת, קלה, שמשאירה אפטר טייסט ארוך במיוחד ורבדים מרתקים של טעמים על הלשון. 7.3% אלכוהול.

פטרוס – סאוור פייל מיושן

בירת הדגל של המבשלה ואחת מהבירות החמוצות הידועות והמעטורות בעולן. לבירה, המיושנת במשך שנתיים בחביות עץ אלון, טעמים חמצמצים ומורכבים. 7.3% אלכוהול.

פטרוס – רד

פטרוס רד היא בירה בלגית ייחודית, בתוספת דובדבנים טריים. זו בירה עשירה במיוחד, בצבע זהוב-אדמוני עמוק, המשלבת מתיקות מאלטית, עם טעמים פירותיים וראש קצף קרמי. 8.5% אלכוהול.

פטרוס – רוד ברואין

בירה חומה-אדמדמה בסגנון אייל פלמי ענברי. בירה מסורתית המבוססת על הבירה המיושנת של המבשלה (33%), עם בראון אייל כהה. שילוב הטעמים החמצמים-מתוקים-קלויים, יוצר בירה סופר מורכבת, עם סיומת ארוכה. 5.5% אלכוהול.