בירות מהעולם
פולר'ס

פולר'ס

יבוא והפצה: הכרם

הבירות של פולר'ס מיוצרות במבשלה המשפחתית המסורתית האחרונה שנותרה בלונדון. מבשלת גריפין הלונדונית מייצרת בירות אייל כבר למעלה מ-350 שנה. בשנת 1845 נכנס ג'ון בירד פולר לשותפות במבשלה הוותיקה. הבירות המיוצרות בה קיבלו מאז את השם פולר'ס. כיום ממשיכה המבשלה בייצור בירת אייל באותן...קרא עוד >

פולר'ס – בלאק קאב

בלאק קאב הוא סטאוט כהה, עשיר ויבש עטור שבחים המציע משחק בין 5 סוגי לתת קלויים, חלקם בקלייה עמוקה מאד, המעניקים לבירה טעמי קפה ושוקולד מריר אופייניים ורמזים לביסקוויט שרוף. במזיגה מהחבית בעזרת חנקן תקבל הבירה את המרקם הקרמי והסמיך האופייני לסגנון. 4.2% אלכוהול.

פולר'ס – ווילד ריבר

בירה בסגנון American Pale Ale- APA. הבסיס הוא הפייל אייל האנגלי הקלאסי בגרסה יבשה יותר, עליו הוסיפו שכבות של 4 סוגי כשות אמריקיאי הדרי טיפוסי.התוצאה היא בירה בהירה, קלת גוף ובעלת טעמי קרמל קלים עטופים בארומות של אשכולית והדרים אחרים, ומסיימת במרירות ארוכה ונעימה. הסיומת המרירה והגוף הקל הופכים את הבירה מתאימה לרב סגנונות האוכל. 4.5% אלכוהול.

פולר'ס – לונדון פרייד

בירה מסוג Pale Ale. עשירה ומאוזנת בעלת אופי כשותי הנובע משימוש בשלושה סוגי כשות המשלימים את טעם המאלט המובחן של הבירה. ניתן לזהות רמזים פירותיים בריח ובטעם. הבירה אדמדמה ובהירה בצבעה. בירת הדגל של המבשלה ונושאת את תואר בירת האייל המובילה והפופולארית בבריטניה. 4.7% אלכוהול.

פולר'ס – IPA

בירה בסגנון IPA. צבעה ענברי עמוק, בעלת ניחוחות של כשות ופירות הדר. טעמי פירות וקרמל מתמזגים עם מרירות אופיינית הנובעת משימוש בכמות גדולה יחסית בכשות בריטית משובחת. הבירה עוברת תסיסה שנייה בבקבוק, המעצימה את הניחוחות והטעמים ומשדרגת את חוויית השתייה. 5.3% אלכוהול.

פולר'ס – לונדון פורטר

הפורטר נחשבת כמקור בירת הסטאוט. הבירה הכהה, העשירה והמרירה הפכה פופולארית בקרב סבלי הנמלים (באנגלית – "פורטרס") וכך קיבלה את שמה. הבירה מגיעה למרקם הקטיפתי ולטעמה המורכב תוך שימוש במאלט בשלוש רמות קלייה, אליהם מוסיפים את הכשות המסורתית של מבשלת פולר'ס. 5.4% אלכוהול.

פולר'ס – אקסטרה ספיישל ביטר – ESB

גרסה מועצמת של פייל אייל. בעלת גוף וצבעה מהגוני עמוק. בריח ניתן לזהות רמזים לדובדבנים, להדרים ואף לטופי וקרמל שמקורם במאלט. השימוש בארבעה זני כשות ניכרת בטעמה המורכב, בו ניתן לזהות רמזים לפרי הדר (אשכולית, תפוז ולימון). הסיומת של הבירה מרירה-עדינה וארוכה. מהדורה שנתית מוגבלת. 5.9% אלכוהול.

פולר'ס – האני דיו

בירת דבש אורגנית. זוהי בירת זהובה, קלילה ומרעננת בתוספת דבש. הבירה שומרת גם על אופייה האנגלי המעודן המורגש בטעמי הכשות והמאלט האופייניים. זוהי בירה שיכולה לקרב גם כאלה שאינם שותים בירה למשקה. האני דיו היא בירת האייל האורגנית המובילה בבריטניה. 5% אלכוהול.