נגב – IPA

מתאימה לאלו העושים את צעדיהם הראשונים בעולם ה-IPA. מחברת בין שני עולמות, מצד אחד לבירה מאפיינים של סגנון IPA אנגלי קלאסי עם טעמי לתת קרמליים ואחוז אלכוהול מתון. ומצד שני, שימוש בזני כשות אמריקאים עוצמתיים המעניקים לבירה טעם וארומה פירותיים ועשבוניים המוכרים מסגנון ה-IPA האמריקאי. 5.8% אלכוהול.

נגב – אואזיס

האואזיס היא בירה שאינה מסוננת. בירת אייל מעורפלת, בעלת גוון זהוב, שנראה נהדר לאחר מזיגתו לכוס. לבירה ניחוחות נעימים של פירות הדר, שמשרים אווירה קיצית, נעימה, קלה ואוורירית. 4.7% אלכוהול.

נגב – אמבר אייל

בירת אייל בגוון חום אדמדם ובעלת גוף בינוני. בבירה מודגשת מתיקות המאלט וטעם עדין של כשות אמריקאי. הטעמים של הכשות מזכירים פירות הדר וטעם המאלט מזכיר קרמל. שילוב כל המרכיבים בצורה עדינה מאפשר חווית שתייה קלה עם טעם שנשאר בפה לזמן ארוך. 4.9% אלכוהול.

נגב – פורטר אלון

הבירה כהה, בעלת גוון שחור וראש קצף קרמי סמיך וחום. לבירה גוף מלא שנותן גב למגוון הטעמים העשירים. ניתן להרגיש  בטעמי הקלייה של הלתת  ובטעמי העץ המגיעים מיישון הבירה עם שבבים מיוחדים. השילוב של מרכיבי העץ והקלייה פורס קשת טעמים רחבה מטעמי קפה, שוקולד ועד וניל עדין. 5% אלכוהול.

נגב – בראשית

בירת אייל בצבע בהיר אדמדם, בעלת ארומת פירות הדריים וטרופיים. מתיקות קלה, ומותאמת לאיזור המדבר. 4.7% אלכוהול.