בירות מהעולם
מורנה

מורנה

יבוא והפצה: מורנה

מבשלת מורנה נמצאת בעיירה הפסטורלית באלואנו שנמצאת בחבל בזיליקטה, הינו חבל קסום המלא בצמחייה עשירה ומעיינות רבים של מים טהורים. באזור זה ישנה מסורת חקלאית עתיקת יומין ומאופיינת בעיקר בזכות גידולי השעורה המשובחים והטעמים העתיקים שמאפיינים את האזור.
מבשלת מורנה מייצרת 23 סוגים שונים של בירות. הבירות מזוהות עם מזג האויר החם של אזור אגן הים התיכון והן בירות קלילות,טעימות וייחודיות. מבשלת מורנה מייצרת את מערכת ה- MyBrewer מערכת בירה ייחודית שעליה נרשמו מס' פטנטים שמעניקים חווית מזיגה חדשה וקלה.

מורנה – לימון

בירת מאלט בהירה בטעם לימוני המוכיחה כי כשהטעם מוצלח, לא צריך ללוות את המשקה בסיפורי אגדות. הטעם הלימוני אינו משתלט בחלל הפה אלא הולך יד ביד עם המרירות הטבעית של הבירה ויחד הם מציגים משקה טעים ומרענן. 4.6% אלכוהול.

מורנה – אקו

מיוצרת באזור קסום בדרום איטליה. בירה אורגנית חלקה ועדינה במיוחד, צבעה זהוב והיא בעלת ריח וטעם מאוזנים להפליא. הבירה מיוצרת בסדרות "בוטיק" קטנות ועשויה מחומרים אורגניים המאושרים ע"י Bio Agricert. פותחה ע"י צוות רחב של מומחי בירה מכל רחבי אירופה. 4.6% אלכוהול.

מורנה – בלאק רויאל – רד

בירה ארומטית מאוד, צבעה ענברי חזק, אך חלקה בגוף. מומלצת להגשה לצד ארוחות עתירות שומן. 5.8% אלכוהול.

מורנה – בלאק רויאל – סטאוט

הבלאק רויאל הינה בירה חזקה ומאפייניה הייחודיים משקפים את הסגנון הקלאסי האנגלי התוסס מאוד, עם דגש חזק של קרמל, מאלט וכשות. בירה כהה וחזקה. 5.8% אלכוהול.