מוסקו – פילזנר

בירת פילזנר עם גוף קליל במרירות בינונית האופיינית לפילזנר. המרכיבים קלאסיים של פילזנר, התסיסה שונה. הבירה עוברת תהליך של תסיסה שנייה בבקבוק, אינה מסוננת בכדי לשמר את טעמיה הטבעיים, עוברת תהליך התבגרות של מס' שבועות. מכיל משקע של שמרים בתחתית הבקבוק ולכן רצוי לאחסן בעמידה. 3.8% אלכוהול.

מוסקו – Blonde

בירת אייל בהירה, חזקה, מעוננת המיוצרת בהרי יהודה במתכון ייחודי. בירה קייצית ומרעננת בעלת טעמים פירותיים מתאימה לאקלים הישראלי, סיומת במרירות בינונית המזכירה טעמי אשכוליות. הבירה עוברת תהליך של תסיסה שנייה בבקבוק, אינה מסוננת בכדי לשמר את טעמיה הטבעיים, עוברת תהליך התבגרות של מס' שבועות. מכיל משקע שמרים בתחתית הבקבוק ולכן רצוי לאחסן בעמידה. 6.5% אלכוהול.

מוסקו – Red

בירת אייל אדומה, חזקה, מעוננת המיוצרת בהרי יהודה במתכון ייחודי. שילוב טעמים של לתת קלוי ורמיזות של אגוז וקפה המתבטא בטעם אדמתי ומרירות קלה. הבירה עוברת תהליך של תסיסה שנייה בבקבוק, אינה מסוננת בכדי לשמר את טעמיה הטבעיים, עוברת תהליך התבגרות של מס' שבועות. מכיל משקע שמרים בתחתית הבקבוק ולכן רצוי לאחסן בעמידה. 6.5% אלכוהול.

מוסקו – חיטה

בירת חיטה, חזקה, מעוננת המיוצרת בהרי יהודה במתכון ייחודי. בירה טרייה ומרעננת בעלת טעמים פירותיים עם סיומת ארוכה המיוצרת מחומרים טבעיים בלבד. הבירה עוברת תהליך של תסיסה שנייה בבקבוק, אינה מסוננת בכדי לשמר את טעמיה הטבעיים, עוברת תהליך התבגרות של מס' שבועות. מכיל משקע שמרים בתחתית הבקבוק ולכן רצוי לאחסן בעמידה. 5.9% אלכוהול.

מוסקו – סטאוט

מיוצרת בהרי יהודה במתכון ייחודי שילוב של טעמים קלויים מודגשים מרירות בינונית סיומת ארוכה ויבשה עם רמיזות של וניל. כמו שאר הבירות של מוסקו הבירה אינה מסוננת או מפוסטרת ועוברת תהליך התבגרות של מספר שבועות לפני השיווק. 4.8% אלכוהול.

מוסקו – מעושנת

בירה בסגנון אייל עם טעמי עישון מאוזנים בסיומת. 7% אלכוהול