בירות מהעולם
לף

לף

יבוא והפצה: תימקו בירה בע"מ

לף היא בירה מסוג אייל. המתכונים המיוחדים לייצור בירות לף התגלו במנזר בבלגיה כבר בשנת 1240 ונשמרו בקנאות מאז. לף בלונד הבהירה ולף בראון הכהה מופקות בתסיסה עילית משעורה, תירס וכשות להם מוספים תבלינים ופירות המעניקים להן את טעמיהן המובחנים והופכים אותן לבנות לוויה...קרא עוד >

לף – רובי

בירה מתוקה, המכילה 0.25% מיץ סמבוק – Elderberry, תמציות טעם של תות, פטל, פירות יער ותמצית ריח סיסם שחור. המעניקים לה טעם פירותי טבעי ומיוחד. 5% אלכוהול.

לף – רוסה

לף רוסה הינה בירה בצבע רובי מלא חיים, ניחוח פירותי ייחודי ומחמיא עם חריפות עדינה של וניל וציפורן, בשילוב קרמל ואגוזים קלויים. מתוקה אך עם מרירות ברורה ומאוזנת. 6.6% אלכוהול. הגיע לארץ במהדורה מוגבלת בחבית בלבד.

לף – בראון

לף בראון מאופיינת בטעמי קרמל עדינים ובאיזון מושלם בין מרירות למתקתקות. היא בעלת ארומה עשירה וצבעה כהה ועמוק. 6.5% אלכוהול.

לף – בלונד

לף בלונד בעלת צבע זהוב וצלול וארומה דבשית מעושנת מעט. בירה יבשה, מתובלת קלות ובעלת גוף מלא המשלבת מרירות עדינה עם סיומת מתקתקה. היא עדינה וקלה לשתיה. 6.6% אלכוהול.

לף – רדיוס

בירת אייל עשירה ביותר, לאוהבי בירה אמיתיים. ארומה של אדמה, גוף מעט סירופי ומגוון טעמים. טעם הקלייה והכשות מאזנים את המרירות. בעלת טעם פירותי של בננה והדרים. 8.2% אלכוהול.