בירות מהעולם
היטא'צינו נסט

היטא'צינו נסט

יבוא והפצה: פרוטרי

היטא'צינו נסט הוא מותג הבירה של בית הסאקה Kiuchi שנוסד בשנת 1823. המותג עצמו היה החלוץ שקם ב 1996- לאחר שממשלת יפן פתחה את מונופול הבירות שהיה ביפן בשנת 1994 (עד אז שוק הבירה ביפן נשלט על ידי 4 מבשלות מרכזיות). היטאצ'ינו נסט הוקמה...קרא עוד >

היטאצ'ינו – XH

בירה עשירה בסגנון אייל בלגי המיושנת מספר חודשים בחביות וויסקי. בעלת טעמים מתקתקים של מאלט ושכבות של טעמי עץ, תבלינים וסיומת של כשות. 8% אלכוהול.

היטאצ'ינו – לאגר

לאגר בהיר בסגנון אמריקאי. בירה המשלבת מספר זני כשות מארה"ב, ניו זילנד ואירופה (קסקייד, צ'ינוק, נלסון סובין וסאז). בירה מאוזנת וכיפית לשתיה. 5.5% אלכוהול.

היטא'צינו נסט – וויט אייל

בירה עטורת שבחים בסגנון בלגי - ויט ביר, מענגת ומרעננת ובעלת ניחוחות של זרעי כוסברה, קליפת תפוז ואגוז לוז בהם משתמשים להכנת הסגנון, תשתלב מצוין עם מאכלים ממטבח המזרח הרחוק וסושי. 5.5% אלכוהול.

היטא'צינו נסט – חיטה

בירה בסגנון חיטה גרמנית, מעוננת ובעלת גוון זהוב ובוהק, ניחוחות של בננה, ציפורן ו-וניל עם רמיזות של חיטה קלויה, סגנון מוכר ואהוב לקהל הישראלי. 5.5% אלכוהול.

היטא'צינו נסט – אייל יפני קלאסי

בירה בסגנון IPA שבושלה בהשראת הסגנון האנגלי, בעלת גוון אדמדם, ראש קצף קרמי ויציב, טעם מר ומתקתק בעלת ניחוח עצי מרענן אודות לסוגי הכשות האנגלים שהשתמשו בהכנת הבירה. 7% אלכוהול.

היטא'צינו נסט – אורז אדום

בירה בסגנון אייל בלגי חזק שבושלה עם אורז אדום ושמרי סאקה, הבירה בעלת גוון אדמדם וניחוחות מאלטים מתקתקים וסאקה. הבירה המיוחדת והמסקרנת ביותר של המבשלה. 7% אלכוהול.

היטא'צינו נסט – רייל ג'נג'ר אייל

בירה בסגנון אייל מתובל, שבושלה עם ג'ינג'ר טרי וריחני, בעלת ניחוחות של ג'ינג'ר והדרים ומאוזנת היטב בעזרת מתיקות מאלטית אופיינית ומרירות כשותית, תשתלב נהדר עם אוכל בעל תיבול דומיננטי. 8% אלכוהול.