הדובים – אש

אש היא אחת מהבירות המיתולוגיות של הדובים, שחוזרת לבמה אחרי כמה שנים של היעדרות, במיוחד לתערוכת ׳בירס 2019׳. פייל אייל בסגנון אמריקאי - שבתהליך התסיסה שלה מוסיפים לה פלפלי שאטה קטנים, במינון מדויק שיעקצו אבל שלא ישתלטו על הטעמים הכשותיים. 4.7% אלכוהול.

הדובים – Love Ale

בירת אהבה שיוצרה כהזדהות עם המאבק הלהט״בי לשוויון אזרחי ושויון בכלל. בירה ארומטית, אדמדמה, קצת מתקתקה וקצת מרירה (כמו אהבה) ובעיקר - מתאימה לכל מי שאוהב בירה. 5.5% אלכוהול.

הדובים – בלאק אאוט

בירה שחורה, מרירה וקלויה. סטאוט קלאסית, עם רמת אלכוהול רגועה, גוף בינוני, קלה לשתיה והולכת נהדר לצד אוכל טוב. 4.5% אלכוהול.

הדובים – טייפון

בירה בהירה בסגנון American Pale Ale. בירה קלילה וכיפית, עם המון כשות אמריקאית שנותנת לה מרירות מרעננת ובעיקר - ארומות פירותיות וטעמים נהדרים שעושים בפה סופה טרופית אמיתית. 4.9% אלכוהול.

הדובים – פיניקס

בירה בסגנון India Pale Ale - סגנון הדגל של מבשלות הקראפט בעולם ושל  ’הדובים‘ גם כן. זו בירה בהירה ומרה, הנותנת במה לכמויות גדולות של כשות, המעניקות לה ארומות פרחוניות ופירותיות. 6.3% אלכוהול. ‬

הדובים – גריזלי 2018

בכל שנה יוצאת מהדורה מוגבלת חדשה. בירה חזקה ואגרסיבית בסגנון דאבל IPA עם רמת מרירות גבוהה במיוחד. למרות עוצמתה - גריזלי היא בירה בהירה ויבשה יחסית, שנשארת על הלשון ובגרון הרבה מאד זמן. 9% אלכוהול.

הדובים – יונק הדבש

בירה בסגנון בלגי כהה - עשירה, בעלת גוף ורמת אלכוהול גבוהה. עושר הטעמים שלה משלב מרירות כשותית ומתיקות מאלטית מודגשת, המחוזקת בטעמים נעימים של דבש. בירה מיוחדת שנשארת לזמן ארוך. 8% ‬

הדובים – המכה הראשונה

בירה בגוון זהוב- אדמוני. בירה יבשה, קלה ומאוזנת, המשלבת טעמים מאלטיים, מרירות כשותית מאופקת וטויסט של ארומות וטעמים מעושנים קלות, שמקורם בלתת מעושן. 4.7%

הדובים – וינטו

וינטו, כשם גיבור ספריו של קארל מאי, היא בירה ארומטית בסגנון פייל אייל אמריקאי. מבוססת על שני זנים של כשות אמריקאית המתאפיינים בטעמים וארומות אורניים, שרפיים וספייסיים ומעניקים לה טעמים יחודיים, ארומות נהדרות ומרירות מעודנת (אם כי בהחלט נוכחת). 4.8% אלכוהול.

הדובים – פולאר

IPA - בהירה, ארומטית, אגרסיבית ומרה. מבוססת על זני כשות אמריקאים (צ'ינוק וסימקו) המעניקים לה ארומות וטעמים עשבוניים וספייסיים ומרירות קשוחה שנשארת על הלשון לזמן ארוך 6% אלכוהול.

הדובים – פרדוקס

Black IPA. מצד אחד - IPA כשותי, מריר וארומטי ומצד שני - בירה כהה עם מרירות 'קפאית', הנובעת מטעמי הלתת השרוף. בירה יבשה ומרעננת עם רבדים של טעם. 5.6% אלכוהול.

הדובים – דאסטי אייס

Ipa העוברת עם סיום התסיסה תהליך של "זיקוק בהקפאה". תהליך זה מפריד ממנה חלק גדול מהמים והופך אותה לבירה מצומצמת. הטעמים, המרירות וגם האלכוהול - כולם מודגשים וחזקים במיוחד. מיוצרת בכמויות קטנות במיוחד 15% אלכוהול.

הדובים – אשיבובו

אשיבובו היא בירה ארומטית ומרה בסגנון IPA. היא מובוססת על כשות אמריקאית בשם קסקייד, המשאירה זיכרון של טעמים פיירותיים נהדרים על הלשון לאורך זמן. זו בירה בצבע ברונזה שהחלה את דרכה בסדרת "1 בחודש" ועברה לייצור סדרתי קבוע. 5.8% אלכוהול.

הדובים – אראקיס

בירת IPA כמיטב הפרשנות האמריקאית לסגנון‫.‬ בירה מרה, יבשה וארומטית. כמויות גדולות של כשות מעניקות לה ארומות, ניחוחות וטעמים חזקים ומפתיעים של פירות טרופיים הנשארים בפה לזמן ארוך. אראקיס מפציעה בזמנים לא צפויים אבל היא תמיד כאן. 6.4% אלכוהול.

הדובים – קליפסו

קליפסו הוא סגנון מוזיקלי וגם בירה המבוססת על כשות אחת בשם קליפסו - כשות אמריקאית ארומטית שפותחה בשנים האחרונות, המאופיינת בטעמים פירותיים ובהם טעמי תפוח ואגס. זו בירה בהירה וקלה עם נגיעות קרמליות המתאימה לשתיה כשחם בחוץ. וגם כאשר קר. 5.6% אלכוהול.

הדובים – Brewers Choice סייזון-שיפון

סייזון הוא סגנון עתיק שמקורו באזור הוולאני שבגבול בלגיה-צרפת. כיאה לסגנון, זוהי בירה קלה ומתובלת, בעלת עומק ומגוון של טעמים וארומות. זוהי גם הבירה הראשונה בסדרה הנותנת במה לצוות המבשלה (דרור ספיר ואריאל דרוק) - אנשי המקצוע שיצרו אותה ושחתימותיהם מכבדות את הבירה. 6% אלכוהול.

הדובים – טרדיס

בנובמבר 1963 עלתה על מסך ה-BBC סדרה בשם 'דוקטור הו'. אחרי 33 עונות, סרט אחד, 11 דוקטורים ומאות אלפי מעריצים בכל הגילים ובכל העולם חוגגת הסדרה 50 שנים של מסעות בחלל ובזמן. בירת ההוקרה היא בירת חיטה מעושנת עם טעמים של בננה ובשר מעושן, בירה בצבע חום-מוזהב עם גוף ואוירה של מקומות אחרים. 6% אלכוהול.

הדובים – דיוגנס

'דיוגנס', כמו הפילוסוף הציניקן ("אתה מסתיר לי את השמש") שאת שמו היא נושאת, בחרה לחיות בחבית. היא בירה גדולה ומתובלת, עם תוספות ארומטיות ייחודיות המגיעות מיישון של שלושה חודשים בחבית יין. זו בירה חורפית היוצאת לאור לקראת הקיץ בדיוק כפי שנהוג אצל הדובים. הבירה היא חלק מסדרת "1 בחודש". 7.8% אלכוהול.

הדובים – בייבי אייל

Baby Ale היא בירה נסיונית, והיא חלק מסדרת "1 בחודש" של הדובים. בירה בהירה וקלה, בעלת אחוז אלכוהול מגוחך של 1.8%! ביצירת Baby Ale ביקשנו לבחון את המשמעויות שביצירת בירה בעלת אחוז אלכוהול נמוך ביותר, בטכניקות מסורתיות, תוך שאנו מעניקים לה "נגיעות דוביות" של מרירות וארומות כשותיות. זוהי בירה נהדרת לחוף הים ולכל מי שאוהב בירה אבל רוצה לשמור על ראש צלול לגמרי.

הדובים – הדוקטור

בירה בסגנון APA, יבשה, בהירה וארומטית. בעלת מרירות מאופקת עם טעמים וארומות מודגשים של כשות אמריקאית פרחונית. בירה זו יצאה תחת הסדרה: "אחת בחודש" - סדרה של בירות נסיוניות במהדורה מוגבלת.

הדובים – חצות

בירה אפלולית בצבע חום כהה מאד עם מרירות עדינה, טעמי קליה חזקים, תזכורות לקפה וארומות כשותיות. זוהי בירה בעלת גוף בינוני, המציעה הזדמנות להיכרות נעימה עם משפחת הבירות הכהות. 6% אלכוהול.

הדובים – עוקץ

בירה בסגנון English Bitter המשלבת מרירות כשותית עם חמצמצות הדרית עדינה. בירה מאוזנת ונעימה לשתיה עם אופי עוקצני. 5.5% אלכוהול.

הדובים – אינדירה

בירה בסגנון IPA - עתירת כשות ובעלת טעמים וארומות חזקים. מרירות גבוהה לצד מתיקות מאלטית יוצרים בירה מפתיעה, עשירה ומאוזנת עם 7% אלכוהול.