דאנסינג קאמל – גורדון ביץ בלונד

בירת אייל בלונד בהירת גוון ומרעננת. תוספת הנענע המקומית לכשות האירופאית וללתת הקלה בבירה הזו יוצרת ניחוח מדהים של רעננות וטעם מיוחד, אותה הרעננות אותה מחפשים בבירה כשיושבים על החוף. 4.9% אלכוהול.

דאנסינג קאמל – אמריקן פייל אייל

בירה בסגנון פייל אייל אמריקאי עם מגע של כשות קסקיידית ממדינת וושינגטון. הכשות מעניקה לבירה ניחוחות של אשכוליות ולימון שמתמזגים עם טעם לתת הקרמל. נגיעת דבש תמרים מעמק הירדן מעניקה לבירה מגע ישראלי, מרווה ומרענן. 5.2% אלכוהול.

דאנסינג קאמל – אינדיה פייל אייל (IPA)

בושלה במקור ע"י האנגלים למען חיילי ארצם בהודו בתקופת השלטון האנגלי. חזקה באלכוהול ועשירה בכשות שיכלה לשרוד את המסע באוניות מלונדון לבומבי. דבש תמרים מוסיף לבירה נגיעה ישראלית. המתכון הייחודי יוצר בירה עשירה בניחוחות אשכולית, צימוקים, אגוזים ודבש, בצבע זהוב אדמדם. 7.2% אלכוהול.

דאנסינג קאמל – האף וויט

בירה בסגנון בלגי מסורתי. מאופיינת בצבעי צהוב-זהב ולבן-קרם. תוספת קליפות התפוזים וגרעיני הקוזברה לבישול החיטה המיובאת במיוחד מגרמניה בשביל הבירה הזו, מחזיר אותנו לאירופה הקרה ומלאת הטעמים בכל לגימה ולגימה. בירה עשירת טעמי פירות ויחד עם זאת מרעננת במיוחד. 5% אלכוהול.

דאנסינג קאמל – לצ'ה דל דיאבלו

בירה בסגנון אירופאי אך עם שילוב נגיעות אמריקאיות. מבוססת על בירת ההאף וויט אך עם סגנון מעט שונה. הצ'ילי החריף עושה את ההבדל ובעצם הוספתו לחיטה המיובאת מגרמניה יוצרת חריפות מעודנת שעושה חיוך על הפנים תמיד. לא נשארים אדישים כבר אחרי הלגימה הראשונה.  5% אלכוהול.

דאנסינג קאמל – מידנייט סטאוט

מידנייט סטאוט היא בירה שחורה כפחם בעלת ראש קצף סמיך וקרמי וגוף קטיפתי. טעם וניחוח הקלייה הם דומיננטיים כראוי לסגנון וישנם גם רמזים לוניל, מוקה ואספרסו. זוהי בירה עוצמתית בטעמה, בעלת אופי ייחודי משלה. 5% אלכוהול.

דאנסינג קאמל – גולם (IPA)

מיוצרת אך ורק לעיתים מיוחדות ביותר. זוהי בירה מיוחדת, מבוססת על סגנון IPA והחזקה ביותר מבחינת אחוזי האלכוהול שבה לעומת שאר בירות הדנסינג קאמל. הסמילריות לאגדת הגולם מפראג - בכל חבית יש גולם שונה שיצרנו בדמות אחוזי האלכוהול המשתנים. בירה חזקה מאד ל"אמיצים בלבד". 10.5% אלכוהול.

דאנסינג קאמל – נענע ביר

אייל קלילי מטובל בנענה. שת"פ בין מבשלת שפירא ודנסיג קאמל, שיצרו בירה קיצית ומרעננת לחודשי הקיץ בכמות מוגבלת ביותר. 4.8% אלכוהול.