בירות מהעולם
בלטיקה

בלטיקה

יבוא והפצה: יורוסטנדרט

לחברת Baltic Beverage Holding יש 11 מבשלות ברוסיה ואחת באזרבייג'ן, בבעלותה שתי מלתתות ובסך הכל מיוצרים בחברה מעל 30 מותגי בירה

בלטיקה – קולר

בירת לאגר בהירה וקלה. מכילה סירופ מאלטוז ותירס במתכון. בעלת טעמים עדינים.  4.7% אלכוהול.

בלטיקה – 8

בירת חיטה לא מסוננת בסגנון גרמני. מכילה מעט לתת קרמל והרבה לתת חיטה במתכון. בעלת טעמים אופיינים לסגנון כגון ארומה פירותית, טעם מתקתק ומרקם סמיך. 5% אלכוהול.

בלטיקה – 7

בירת לאגר בהירה וקלה, הנחשבת לבירת היצוא המובילה של המבשלה. בעלת טעמי לתת עדינים ומרירות מורגשת. בירה מס' 7 של בלטיקה מכונה "אקספורט" ויש לה אתר אינטרנט משלה. 5.4% אלכוהול.

בלטיקה – 6

בירה כהה וחזקה (פורטר באלטי) בסגנון שמקורו באנגליה. מכילה מגוון לתתים קלויים וסירופ מאלטוז במתכון. בעלת טעם עשיר של קליה ומרירות בולטת. בירה זו היתה חביבה על מומחה הבירות מייקל ג'קסון ז"ל. 7% אלכוהול.

בלטיקה – 5

בירת לאגר בהירה וקלה, הנחשבת לבירה המובילה של המבשלה בשוק המקומי. מכילה קמצוץ של לתת קרמל וסירופ מאלטוז במתכון. בעלת טעמי לתת עדינים ומרירות מורגשת. בירה מס' 5 של בלטיקה מכונה "גולד". 5.3% אלכוהול.

בלטיקה – 4

בירת לאגר מתקתקה בגוון ענברי. מכילה לתת מסוג קרמל, לתת שיפון וסירופ מאלטוז במתכון. בעלת טעמים המזכירים לחם טרי ואפילו קצת את המשקה קבאס. בירה מס' 4 של בלטיקה מכונה "אוריג'ינל". 5.6% אלכוהול.

בלטיקה – 3

בירת לאגר בהירה וקלילה. בעלת מרקם קרמי עדין וסיומת מרירה עדינה. בירה מס' 3 של בלטיקה מכונה "קלאסיק" ויש לה אתר אינטרנט משלה. 4.8% אלכוהול.

בלטיקה – 9

בירת לאגר בהירה וחזקה באלכוהול. מיוצרת בשיטות טכנולוגיות מתקדמות על מנת ליצור משקה חזק אך בעל טעם עדין. בירה מס' 9 של בלטיקה מכונה "אקסטרה". 8% אלכוהול.