בירות מהעולם
אינס אנד גון

אינס אנד גון

יבוא והפצה: א.ג.ת.ד

סיפור המותג מתחיל בשנת 2002 כאשר מזקקת וויסקי ידועה בסקוטלנד פנתה אל המבשלה בבקשה לאחסן בחביות שלה בירה לתקופה של 30 יום על מנת להשביח את איכות החביות וליישן בהם לאחר מכן וויסקי . מזקקת הוויסקי ניסתה מספר פעמים קודם לכן את התהליך הזה במבשלות אחרות ללא הצלחה. לאחר 30 יום הבירה הוצאה מן החביות והועברה למכלים ובחביות החלו ליישן וויסקי אשר בזמן תהליך היישון התגלה כוויסקי איכותי משובח עם ארומה נפלאה של ערך מוסף מחביות אלו. מספר חודשים לאחר מכן קיבל הברו מאסטר של מבשלת הבירה שיחה מפתיעה בטלפון כאשר הפעם נאמר לו שמלבד השבחת החביות גם איכות הבירה שהייתה מאוחסנת היא מעולה ביותר ובעלת טעם ייחודי שהיא קיבלה בזמן האחסון בחביות עץ האלון . מבשלת הבירה החליטה לבנות את המותג ולשווק אותו ברחבי העולם כבירת בוטיק איכותית ומיומנת עם תהליך היישון בחביות ומתוך ההכרה שצריך ללכת עם המזל….. המזקקה שמה לה למטרה לבנות את המותג ברחבי העולם ולהגיע לקהל יעד של חובבי בירות בוטיק איכותיות ומיוחדות .

אינס אנד גון – לאגר

בירה מיוצרת מרכיבים איכותיים בתוספת שיבולת שועל איכותית שיש בה מרכיבי בריאות חיוניים . טעם עדין ומרענן במיוחד. 4.6% אלכוהול.

אינס אנד גון – רום פיניש

בירה בטעם עשיר במיוחד המיושנת בחביות עץ אלון אמריקאי אשר בעבר התיישנו בהן מספר סוגים מיוחדים של רום משובח. טעם פירותי מלווה בחריפות עדינה. 6.8% אלכוהול.

אינס אנד גון – אוריגינל

זוהי הבירה המקורית שיוצרה בהתאם לסיפורו של המותג. בירה קטיפתית מיוחדת במינה מיושנת בחביות עץ אלון עם טעם וארומה של ווניל ומתיקות מעודנת.6.6% אלכוהול.