בירות מהעולם
אובולון

אובולון

יבוא והפצה: דולינה גרופ

"אובולון" הינה חברה אוקראינית לאומית לייצור מגוון רחב של בירות מעולות וביניהן בירה בהירה, בירה כהה, מחוזקת, ללא אלכוהול, בירות פרימיום אקסלוזיב וכו'. הרמה הגבוה של מוצרי "אובולון" איננה רק סטטוס יוקרתי אלא גם אחריות של החברה לטיב מוצריה, לתכנון דייקני וקפדני ולשיח ציבורי....קרא עוד >

אובולון – זיגולבסקוי

בירה בהירה מפוארת של התקופה הסובייטית (מאז 1980), המתכון שהיה פופולרי בכל מדינות ברית המועצות. 4.2% אלכוהול.

אובולון – אקסטרה

בירה בהירה חזקה עם טעם מר-מתוק עדין וארומות עדינות של כשות. 6.8% אלכוהול.

אובולון – וויט

בירה המיוצרת עם תוספת של מאלט חיטה. מתוקה עם טעם של מרירות עדינה וטעם של זרעי כוסברה. מיוצרת מרכיבים טבעים בלבד בעלי איכות גבוהה. מאלט החיטה הנעשה בייצור עצמי נותן לבירה טעם מעודן. זנים מיוחדים של כשות אשר מיובאים מגרמניה, מעניקים לבירה טעם נעים ומרענן. 4.8% אלכוהול.

אובולון – פרימיום

בעלת טעמים מודגשים ומרירות נעימה. מלבד מהמרכיבים המסורתיים של הבירה מוסיפים בבירה זו גם אורז. אחת הבירות הידועות ביותר בזכות הטעם העדין והגוף הבינוני. 5.3% אלכוהול.

אובולון – ללא אלכוהול

בירת פרמיום המיוצרת ממאלט שעורה מיוחדת, כשות עם ניחוח ארומטי עדין ומים ממקור היורה. לבירה טעם נעים הודות לטכנולוגיית יצור מיוחדת. 0.5% אלכוהול.

אובולון – בירמיקס דובדבן

מתוך סדרת משקאות ייחודיים ומרעננים המבוססים על בירה ופירות. 2.5% אלכוהול.

אובולון – בירמיקס פטל

מתוך סדרת משקאות ייחודיים ומרעננים המבוססים על בירה ופירות. 2.5% אלכוהול.

אובולון – בירמיקס רימון

מתוך סדרת משקאות ייחודיים ומרעננים המבוססים על בירה ופירות. 2.5% אלכוהול.

אובולון – בירמיקס לימון

מתוך סדרת משקאות ייחודיים ומרעננים המבוססים על בירה ופירות 2.5% אלכוהול.

אובולון – סובורנוי

ביצור בירה "סובורנוי" בנוסף למים ממעיינות ארטזיים, לתת שעורה וכשות, מוסיפים גם גריסי תירס אשר נותנים לבירה טעם וריח מיוחדים. 4.7% אלכוהול.

אובולון – מאגנט

להכנת משקה זה בוחרים בקפידה את זני השעורה הטובים ביותר. כשות עם ניחוח ארומטי עדין, ושמרי בירה מיוחדים. לבירה "מאגנט" טעם מעולה וניחוח עדין הודות למתכון מיוחד וטכנולוגיה מתקדמת. לפני שתיית בירה "מאגנט" יש לקרר אותה עד הופעת המילה "Obolon" ע"ג התווית. 5.3% אלכוהול.