תוצאות חיפוש

נמצאו 15 בירות

אישיגו – Flying IPA

IPA עשירה עם גוף מלא המשלבת פרי הדר עם מרירות עדינה ומאוזנת. 5.5% אלכוהול.

אישיגו – Red Ale

אייל אדמונית עם גוף מלא. ברקע כרמל עדין משתלב עם תפוז. סיומת נעימה וחלקה. 4.5% אלכוהול.

אישיגו – Rice Ale

בירת אורז בהירה ועדינה מזן האורז המשובח והיוקרתי - קוהינישיקארי. עדינה, פרחונית עם מרירות מלטפת. 5% אלכוהול.

אישיגו – חיטה

בהירה בסגנון בווארי, עם טעם נקי, פריך ומאוזן. 5% אלכוהול.

אסאהי – סופר דריי

בירת לאגר בהירה ויבשה. הושקה לאחר מחקרים רבים, ומיוצרת בעזרת שמרים מיוחדים שאוכלים את כל הסוכר בבירה ומשאירים אותה "יבשה". הבירה משתלבת היטב עם אכילת סושי. אסהי סופר דרי היא הבירה הנמכרת ביותר ביפן ומותג הבירה הרביעי הנמכר ביותר בעולם. 5% אלכוהול.

היטא'צינו נסט – אורז אדום

בירה בסגנון אייל בלגי חזק שבושלה עם אורז אדום ושמרי סאקה, הבירה בעלת גוון אדמדם וניחוחות מאלטים מתקתקים וסאקה. הבירה המיוחדת והמסקרנת ביותר של המבשלה. 7% אלכוהול.

היטא'צינו נסט – אייל יפני קלאסי

בירה בסגנון IPA שבושלה בהשראת הסגנון האנגלי, בעלת גוון אדמדם, ראש קצף קרמי ויציב, טעם מר ומתקתק בעלת ניחוח עצי מרענן אודות לסוגי הכשות האנגלים שהשתמשו בהכנת הבירה. 7% אלכוהול.

היטא'צינו נסט – וויט אייל

בירה עטורת שבחים בסגנון בלגי - ויט ביר, מענגת ומרעננת ובעלת ניחוחות של זרעי כוסברה, קליפת תפוז ואגוז לוז בהם משתמשים להכנת הסגנון, תשתלב מצוין עם מאכלים ממטבח המזרח הרחוק וסושי. 5.5% אלכוהול.

היטא'צינו נסט – חיטה

בירה בסגנון חיטה גרמנית, מעוננת ובעלת גוון זהוב ובוהק, ניחוחות של בננה, ציפורן ו-וניל עם רמיזות של חיטה קלויה, סגנון מוכר ואהוב לקהל הישראלי. 5.5% אלכוהול.

היטא'צינו נסט – רייל ג'נג'ר אייל

בירה בסגנון אייל מתובל, שבושלה עם ג'ינג'ר טרי וריחני, בעלת ניחוחות של ג'ינג'ר והדרים ומאוזנת היטב בעזרת מתיקות מאלטית אופיינית ומרירות כשותית, תשתלב נהדר עם אוכל בעל תיבול דומיננטי. 8% אלכוהול.