תוצאות חיפוש

נמצאו 28 בירות

8.6 – גולד

בירת בלונד מוזהבת מיוחדת, מלאה ועשירה בטעם. הטעם האינטנסיבי משולב עם טעמם מרומזים של פירות בשלים ומתיקות טבעית. מאוזנת היטב עם רמז של מרירות מהכשות. מבושל על פי מתכון ייחודי במבשלת בוואריה ממים מינרליים וטהורים ממקורות המבשלה. רך, נגיש, פירותי וכשותי. 6.5% אלכוהול.

8.6 – IPL

בירה ייחודית מסוגה, היברידית, שילוב בין בירה פילסנר חזקה לבירת IPA. משלבת את הארומה הכשותית של IPA עם קלילות השתייה של בירת פילסנר. טעם מורכב ועדין המשלב טעם דמוי הדרים, כשות ולתת שעורה רך ומתוק.7% אלכוהול.

8.6 – אוריג'ינל

בירת פילזנר בהירה, מאוד מרעננת חזקה ועשירה בטעם וברמת האלכוהול שבה. בעלת טעם אינטנסיבי ונוכחות עשירה בחך. בזכות שיטת תסיסתה במיכל לא מלא לחלוטין היא מקבלת את את טעמה הפירותי והעשיר. 8.6% אלכוהול.

8.6 – אקסטרים

בירת בלונד חזקה מאוד. ניחוחות המזכירים ריחות רעננים והיוצרים שכבה דקה של קצף וחיך חזק. לבירה בסיס מוצק של טעמים מלאים ביניהם פירות בשלים עם רמיזות של פלפל ואיזון מריר ונעים. 10.5% אלכוהול.

8.6 – בלאק

בירה כהה חזקה, במתיקות עדינה ומרירה בעלת נוכחות. צבעה כהה בעלת ניחוחות של קקאו ופולי קפה קלויים. לבירה טעמים חמים, מתוקים ומרירים המלטפים את החיך. דובדבני אמרנה וליקוריץ משלימים את טעמה החזק של הבירה. מאוזנת היטב. מבושלת ממים מינרליים מן מקורות של המבשלה, לתת שעורה, מלטוז, קרמל וכשות. 7.9% אלכוהול.

8.6-אדום

בירה חומה-אדומה צלולה, מתוקה ומוצקה בטעם. בירת אמבר עמוקה בעלת גוף העשוי מלתת שעורה קלוי, לתת חיטה קלוי וכשות. גוונים של קרמל וכישות המאוזנים היטב.7.9% אלכוהול.

בוואריה – 0% מאלט אורגינל

בוואריה מאלט הוא ייחודי למדי כמשקה נטול אלכוהול. בעוד שרוב הבירות ללא אלכוהול מסננות את האלכוהול בסוף הייצור, בתהליך ההבשלה של הבירה הזו לא נוצר אלכוהול כלל, דבר המעניק טעם מלא ועשיר. 0% אלכוהול.

בוואריה – 0% מאלט תפוח

בירה נטולת אלכוהול צלולה, עם טעם מתקתק של תפוח מרענן. 0% אלכוהול.

בוואריה – רדלר

בירה רדלר היא תערובת מרעננת של בירת בוואריה ומשקה אשכולית אדומה. הרדלר משקה קליל ומרענן, מעונן בעל מתיקות עדינה. 2% אלכוהול.