תוצאות חיפוש

נמצאו 17 בירות

מיקלר – Hair in the mail box

פירוש השם של הבירה - נניח שהסתבכת ועוד רגע עולים עלייך. IPA קלאסית במאפייני הצבע, הגוף והאלכוהול, אך לוקחת צעד קדימה עם רמזים למגוון רחב של סוגי פירות וסיומת קצרה שמעניקה לה אופי ייחודי. 6.3% אלכוהול.

מיקלר – Side Eyes

שם הבירה מתאר פזילת עיניים לכיוון מי שנדלקת עליו/ה.קצת כשות' לימוני ורענן גוף קל. 4.4% אלכוהול.

מיקלר – אבר גרין

סשן IPA עדין באלכוהול. הטרופי וההדרי המאפיינים את הסגנון נמצאים, ומלווים בירוק עשבוני ורענן 3.5% אלכוהול.

מיקלר – הייזסאן אליהופס

פייל אייל סמיכה אך קלילה, פירותית מאוד אך יותר ירוקה בטעם. אקזוטית במראה ובתחושה אך בחך יותר הדרית. סיומת כשותית ומרירה. 5.1% אלכוהול.

טובורג – בלאק

לאגר ענברי חזק שפותח באופן ייחודי עבור הצרכן הישראלי בתמיכת מבשלת טובורג העולמית שבקופנהגן. עשויה מתערובת לתתים איכותית בעלת ארומה שוקולדית המעניקה לבירה ניחוח ייחודי ואיזון טעמים בין מתיקות למרירות.  7.7% אלכוהול.

מיקלר – Deception

זה מרגיש כמו דאבל IPA, הגוף כאילו מלא וכאילו יש מלא כשות ואז הם מאזנים אחד את השני. אבל זו תרמית, יש שם חמישה אחוזים, שיבולת שועל ואפשר לשתות מזה מלא. 5% אלכוהול.

מיקלר – I Don't Have a Red Shrimp

בדנית ישנו ביטוי לתפרנות, בתרגום פשוט זה נשמע כמו - אין לי שרימפ אדום. מסדרת הבסיס של מיקלר- פילזנר מעורפלת ונקייה בטעמיה, עם חמצמצות קלילה ומרעננת ואיך לא..סיומת מרירה. 4.6% אלכוהול.

מיקלר – Stick a finger in the soil

סוף מעשה במחשבה תחילה, זו המקבילה שלנו לביטוי שנבחר לשם הבירה. פייל אייל סמיכה ועשירה, עם ראש קצף לבן ויציב, ארומות פרי עם נטייה להדרים וסיומת כשותית נעימה. 4.6% אלכהול.