תוצאות חיפוש

נמצאו 14 בירות

מיקלר – Hair in the mail box

פירוש השם של הבירה - נניח שהסתבכת ועוד רגע עולים עלייך. IPA קלאסית במאפייני הצבע, הגוף והאלכוהול, אך לוקחת צעד קדימה עם רמזים למגוון רחב של סוגי פירות וסיומת קצרה שמעניקה לה אופי ייחודי. 6.3% אלכוהול.

טובורג – בלאק

לאגר ענברי חזק שפותח באופן ייחודי עבור הצרכן הישראלי בתמיכת מבשלת טובורג העולמית שבקופנהגן. עשויה מתערובת לתתים איכותית בעלת ארומה שוקולדית המעניקה לבירה ניחוח ייחודי ואיזון טעמים בין מתיקות למרירות.  7.7% אלכוהול.

מיקלר – Deception

זה מרגיש כמו דאבל IPA, הגוף כאילו מלא וכאילו יש מלא כשות ואז הם מאזנים אחד את השני. אבל זו תרמית, יש שם חמישה אחוזים, שיבולת שועל ואפשר לשתות מזה מלא. 5% אלכוהול.

מיקלר – I Don't Have a Red Shrimp

בדנית ישנו ביטוי לתפרנות, בתרגום פשוט זה נשמע כמו - אין לי שרימפ אדום. מסדרת הבסיס של מיקלר- פילזנר מעורפלת ונקייה בטעמיה, עם חמצמצות קלילה ומרעננת ואיך לא..סיומת מרירה. 4.6% אלכוהול.

מיקלר – Stick a finger in the soil

סוף מעשה במחשבה תחילה, זו המקבילה שלנו לביטוי שנבחר לשם הבירה. פייל אייל סמיכה ועשירה, עם ראש קצף לבן ויציב, ארומות פרי עם נטייה להדרים וסיומת כשותית נעימה. 4.6% אלכהול.

מיקלר – Wood will fall down

קרש ייפול. איכשהו זה אומר שאני ממש עצבני ועומד להתפוצץ. ברלינר וויס - סגנון חמוץ שלפני 150 שנים היה הכי פופולרי בברלין. השלוק הראשון מוזר, השני מעניין ואח"כ ממכר. הבירה פריכה ומרעננת במיוחד ותוספת של מעט פסיפלורה מעניקה לחמיצות גוון טרופי עדין. 4.2% אלכוהול.

מיקלר – צ'יפוטלה פורטר

פורטר שחורה משחור ושמנונית, ארומת קפה וראש קצף בצבע מוקה, ולסיום עקצוץ חרפריף של צ'יפוטלה אמיתי. 6.6% אלכוהול.

קרלסברג

בירת לאגר קלאסית מהמבשלה המיתולוגית שהיא אחת האחראיות הגדולות על עיצוב הבירות בסגנון זה וזני השמרים המשמשים ליצורן. אחד המותגים הבין-לאומיים המפורסמים והנמכרים ביותר בעולם. 5% אלכוהול.