תוצאות חיפוש

נמצאו 8 בירות

אנטוניאנה – אלטינטה פייל לאגר

הבירה נקראת על שם הרחוב אלטינטה אשר בימי השלטון הרומאי היה הרחוב המקשר בין העיר פאדובה לנמל הסמוך “אלטינו” . הנמל היה למעשה השער למשלוח כל חומרי הגלם בעלי הארומה המיוחדת של האזור. בירה מיוחדת בטעם עשיר המתאימה בעיקר למאכלי דגים- מרקים ובשרים על האש. 5.2% אלכוהול.

אנטוניאנה – מראצ'יארו לאגר

מראצ’יארו הינו מקום הסמוך לרובע פוסיליפו – חלק מה “דולצ’ה ויטה” האיטלקית והבירה הזו מוקדשת לעיר נאפולי שהינה מרכז קולינארי מהידועים באיטליה. הרעיון של ייצור הבירה הגיע תוך שיתוף פעולה עם ארגון יצרני הפיצה נפוליטאנה AVPN. החל משנת 2016 הבירה הזו נבחרה ונושאת חותם של הארגון כבירה בטעם מאוזן ונהדר של כל הרכיבים וארומה נפלאה של כל חומרי הגלם. 5.2% אלכוהול.

אנטוניאנה – פורטלו גולדן אייל

הבירה נקראת על שם השער הראשון שנבנה במאה ה 14 ” פורטו פורטלו” אשר היה נקודת המפגש של הנוסעים באותם ימים מוונציה לפדובה דרך הנהרות באיטליה. זוהי בירה חזקה -רכה -בעלת צבע זהוב -מפתיעה בטעם העשיר ובאיזון הנהדר בין הרכיבים והארומה . מתאימה למאכלים איטלקיים מסורתיים- פיצות שונות ותבשילים. 6.5% אלכוהול.

בירה מורטי

ארומה נעימה וטעמי דגנים קלים. המרירות שלה מאוזנת בזכות שימוש נכון בכשות, לשתות ולהינות, מומלץ עם פיצה או סתם כך ביום חם. 4.6% אלכוהול.

מורנה – אקו

מיוצרת באזור קסום בדרום איטליה. בירה אורגנית חלקה ועדינה במיוחד, צבעה זהוב והיא בעלת ריח וטעם מאוזנים להפליא. הבירה מיוצרת בסדרות "בוטיק" קטנות ועשויה מחומרים אורגניים המאושרים ע"י Bio Agricert. פותחה ע"י צוות רחב של מומחי בירה מכל רחבי אירופה. 4.6% אלכוהול.

מורנה – בלאק רויאל – סטאוט

הבלאק רויאל הינה בירה חזקה ומאפייניה הייחודיים משקפים את הסגנון הקלאסי האנגלי התוסס מאוד, עם דגש חזק של קרמל, מאלט וכשות. בירה כהה וחזקה. 5.8% אלכוהול.

מורנה – בלאק רויאל – רד

בירה ארומטית מאוד, צבעה ענברי חזק, אך חלקה בגוף. מומלצת להגשה לצד ארוחות עתירות שומן. 5.8% אלכוהול.

מורנה – לימון

בירת מאלט בהירה בטעם לימוני המוכיחה כי כשהטעם מוצלח, לא צריך ללוות את המשקה בסיפורי אגדות. הטעם הלימוני אינו משתלט בחלל הפה אלא הולך יד ביד עם המרירות הטבעית של הבירה ויחד הם מציגים משקה טעים ומרענן. 4.6% אלכוהול.