תוצאות חיפוש

נמצאו 34 בירות

או'הארס – אייריש סטאוט

סטאוט אירי בעל גוף קרמי מלא וחלק. צבעו שחור ולראשו קצף סמיך בגוון מוקה. כשות הסטאוט המסורתי והשעורה הקלויה מעניקים סיומת מרירה לצד ארומות עשירות של קפה. הבירה זכתה בשנת 2000 במדלית זהב יוקרתית ובתואר "סטאוט מספר 1 בעולם" בתחרות בינלאומית שנתית המתקיימת מאז 1886. 4.3% אלכוהול.

או'הארס – לין פוליין

פירוש השם מגאלית הוא סטאוט בעל גוף מלא! על מאפייני הסטאוט הקלאסיים מתווספת ארומה עשירה וסיומת מעושנת קלות. 6% אלכוהול.

אייסיס – בלאק אייל

אייל שחור - סטאוט בירה כהה ומרה, 6% אלכוהול.

גינס

בירת הסטאוט האירית המובילה בעולם שבעצם יצרה והגדירה את סגנון הסטאוט האירי היבש. נמזגת מחבית בעזרת גז חנקן המעניק לה מרקם קרמי. 4.2% אלכוהול.

דאנסינג קאמל – מידנייט סטאוט

מידנייט סטאוט היא בירה שחורה כפחם בעלת ראש קצף סמיך וקרמי וגוף קטיפתי. טעם וניחוח הקלייה הם דומיננטיים כראוי לסגנון וישנם גם רמזים לוניל, מוקה ואספרסו. זוהי בירה עוצמתית בטעמה, בעלת אופי ייחודי משלה. 5% אלכוהול.

הגיבור – סטאוט

. בירה טרייה ועשירה בארומה של לתת קלוי וטעמי קרמל, בעלת מרקם מיוחד ומתיקות קלה שיוצרת בירה קלילה ומאוזנת. 6% אלכוהול.

ללה – סטאוט

סטאוט עדינה ונעימה. 5.5% אלכוהול.

מוסקו – סטאוט

מיוצרת בהרי יהודה במתכון ייחודי שילוב של טעמים קלויים מודגשים מרירות בינונית סיומת ארוכה ויבשה עם רמיזות של וניל. כמו שאר הבירות של מוסקו הבירה אינה מסוננת או מפוסטרת ועוברת תהליך התבגרות של מספר שבועות לפני השיווק. 4.8% אלכוהול.

מורנה – בלאק רויאל – סטאוט

הבלאק רויאל הינה בירה חזקה ומאפייניה הייחודיים משקפים את הסגנון הקלאסי האנגלי התוסס מאוד, עם דגש חזק של קרמל, מאלט וכשות. בירה כהה וחזקה. 5.8% אלכוהול.