תוצאות חיפוש

נמצאו 98 בירות

אדלווייס – סנופרש

בירת חיטה בהירה ומעורפלת בסגנון גרמני בתוספת תמציות טעם של עשבי תיבול יחודיים מהרי האלפים. קלילה, פירותית ומרעננת מאוד.  5% אלכוהול.

אוק אנד אש – חיטה

טוויסט מודרני על קלאסיקה אהובה. תערובת תבלינים ים תיכוניים מקלפות תפוז, אניס, הל וזעפרן היוצרים איזון טעמים בשילוב עם רמז קל של עץ אלון. 5% אלכוהול.

אלכסנדר – חיטה

ראש בהיר וסמיך, אף פירותי עם רמזים לציפורן ותבלינים. טעם פירותי, מרירות מאוזנת וסיומת ארוכה. 5% אלכוהול.

ארדינגר – בהירה

בירת חיטה איכותית כמיטב המסורת הבאווארית. תהליך הייצור כולל שתי תסיסות, כשהתסיסה השנייה נעשית בתוך הבקבוקים או החביות על פי השיטה המקובלת בייצור שמפנייה. העננות נוצרת על ידי העשרת שמרי הבירה. 5.3% אלכוהול.

ארדינגר – כהה

הגרסה הכהה של בירת החיטה הבווארית (מהעיר ארדינג) היא בירה מורכבת ומעודנת, בעלת גוף, קצף בגוון מוקה, איזון בין מתקתקות ומרירות עדינה וארומות של קלייה עדינה. 5.6% אלכוהול.

ארדינגר – ללא אלכוהול

ארדינגר ללא אלכוהול (0.4%) היא בירת חיטה לכל דבר השומרת על מאפייני הז'אנר- על הגוף, הטעמים הפירותיים ועל ראש הקצף הלבן הנותן את השם לסגנון - וויסביר. בירה ללא אלכוהול מתאימה לשתייה בסיטואציות שונות: לפני נהיגה, באמצע העבודה, לנשים בהריון ובשילוב עם ספורט!

ארקובראו – חיטה

בירת חיטה בהירה באיכות פרימיום, עם טעם אופייני וייחודי של שמרי בירה משובחים, מעודנת, פירותית, ארומטית ובעלת תסיסה מודגשת. 5.3% אלכוהול.