מבשלות

ליבירה

ליבירה

נוסד: 2007
יצור: כ-15000 ליטר בשנה

מנכ"ל: לאוניד ליפקין
ברומסטר: לאוניד ליפקין

טלפון: 054-7931760
דוא"ל: info@libira.co.il
אתר: www.libira.co.il
כתובת: הנאמנים 21, חיפה

ליבירה - לאגר וינה

 

סוג לאגר שמקורו בוינה בירת אוסטריה, פותח ע"י אנטון דרהר מוינה בשנת 1841. זו בירת לאגר מעודנת שמיוצרת בהוספת לתתים מיוחדים וינה-מינכן. לאגר וינה בהיר יותר מלאגרים כהים בסגנון מינכן, אך עדיין לא זהוב/בהיר כמו הפילזנרים. לאגר מתקתק יחסית וענברי בצבעו, המפגין טעמים קרמליים, לחמיים וקלויים עדינים, יחד עם מרירות קלה. 5.7% אלכוהול.

ליבירה - פורטר

 

בירת אייל כהה בסגנון בריטי מסורתי. צבעה חום כהה עמוק, עם ראש קצף "שזוף" סמיך ויציב. לתתים כהים מדגישים טעמי קפה ושוקולד לצד קרמל, אגוזים ועישון עדין. מורגשת פירותיות מתונה ומרירות בינונית המוקנות ע"י לתתים כהים, כשות בריטית מסורתית ושמרי אייל. 5.5% אלכוהול. 

ליבירה - דובל

 

 בירת אייל בסגנון בלגי כהה. 8% אלכוהול.

ליבירה - דאבל פילס

 

דאבל פילס של ליבירה היא בירה בסגנון לאגר גרמני מסורתי. הבירה זהובה, צלולה מאד עם ראש קצף סמיך. לתת פילזנר מקנה לבירה טעמים קלים של דגנים ומתיקות עדינה הניכרים גם באף. הבירה "קריספית" עם מרירות מודגשת של כשות גרמני המבטא את עצמו גם בארומה פירותית. 6% אלכוהול.

ליבירה - לי-וויס

 

LiWeiss היא בירת חיטה בווארית מסורתית. הבירה מרווה ומרעננת, מעוננת בצבע זהוב, עם ראש קצף סמיך מאד ועמיד לאורך זמן. לבירה שכבות של טעמים וארומות מיוחדים של ציפורן, בננה, "מסטיק" ועישון קל המוקנים לה ע"י זן שמרים ייחודי וטעמי בסיס דגניים ולחמיים מלתת חיטה. 5.7% אלכוהול.

ליבירה - ביטר

 

בירת אייל בסגנון בריטי. צלולה, בגוונים אדמדמים, עם ראש קצף סמיך ויציב. לתת בהיר ולתתים קרמליים מרכיבים את בסיס הבירה ומקנים צבע ענברי עמוק, טעם מובהק של דגנים וכמו כן טעמים קלויים, ביסקויטיים וקרמליים. כשות אנגלי תורם למרירות עדינה וארומות פירותיות ואדמתיות. 5.5% אלכוהול.

שתף:
IBBL Carlsberg אביר האלה אחוזת בית אייסיס אלכסנדר
באסטרס בירבזאר בירבר בירוזאלם בירל'ה
בירצינות בראשית ג'ויה ג'מס גולדה
גופר'ס גלן בר דאנסינג קאמל הבשורה הדובים
הדיקטטור החצר העץ הבודד הרצל השחר
השכן ז'אן טאקוונביר טייבה טלמנ'ס
טמפו יקב אל-רום כברה כנען לאפינג בודהה
לול ליבירה ללה מאיבירוביץ מבשלת הגולן
מבשלת הגליל מבשלת הצפון מוסקו מיידן מלכה
מנפרד משיח נגב סטריינג'ר סלארה
ספארו פאבו פס בית בירה פפו צ'אקס
קלרה שינקין שפירא שריגים - עמק האלה שריגים - רונן